Yhteystiedot:

Yrittäjät:

Veli-Matti Ojanen

Ratatie 10, 88600 Sotkamo
GSM 040 1681500
velimatti.ojanen@heapson.fi
 

 

Juha Pälvimaa

Ratatie 10, 88600 Sotkamo
GSM 040 168 2500
juha.palvimaa@heapson.fi

 

 

Työnjohto:

 

Liiketoimintapäällikkö (Yritysjohto & hallinto):

Juha-Pekka Maunuksela

GSM 040-168 0160
juha-pekka.maunuksela@heapson.fi

 

Tuotantopäällikkö (Operatiivinen toiminta & kalusto)

Ari Halonen

GSM 040-168 8500
ari.halonen@heapson.fi

 

Työmaapäällikkö
(pohjarakenteet, tavaranvastaanotto sekä varastointi):

Jaakko Heikkinen

GSM 040 168 0162
jaakko.heikkinen@heapson.fi

Työnjohtaja (Kasatyöt)

Teemu Niva

GSM 040-168 2640
teemu.niva@heapson.fi

Työnjohtaja (asennustyöt, kalvoasennukset):

Joni Väisänen

GSM 040 168 2644
joni.vaisanen@heapson.fi

Työnjohtaja (kalustohallinta, sekä painehuuhtelut):

Kari Sorsa

GSM 040-168 6920
kari.sorsa@heapson.fi

Heapson putkistopäivystys 24/7

GSM 040 168 1145

Turvallisuus & laatupäällikkö (Turvallisuus & laatu)

Ilkka Piipponen

GSM 040 168 6500
ilkka.piipponen@heapson.fi


Osoitteet:

Posti:

Heapson Oy
Ratatie 10
88600 Sotkamo

 

Terrafamen kaivos:

Heapson Oy
Malmitie 66
88120 Tuhkakylä


Laskutus:

Paperilaskut:

Heapson Oy
Sarjanumero 27815489
PL 872
00019 SSC

Tiedote  Tästä >>

 

Verkkolaskut:

Verkkolaskutunnus:   TE003725616709
OVT-tunnus                     003725616709
Verkkolaskutusoperaattori Tieto Oyj
Välittäjätunnus:         003701011385
(Välittäjätunnuksen eteen tarvittaessa TE-kijaimet)