Yhteystiedot:

Yrittäjät:

Veli-Matti Ojanen

Ratatie 10, 88600 Sotkamo
GSM 040 1681500
velimatti.ojanen@heapson.fi
 

 

 

Juha Pälvimaa

Ratatie 10, 88600 Sotkamo
GSM 040 168 2500
juha.palvimaa@heapson.fi

 

 

Työnjohto:

 

Työpäällikkö (kasa- asennustyöt sekä projektit):

Juha-Pekka Maunuksela

GSM 040-168 0160
juha-pekka.maunuksela@heapson.fi

Työmaapäällikkö  (putkisto- ja kalvoasennukset):

Jukka Haavisto

GSM 040 168 1077
jukka.haavisto@heapson.fi

 

Työmaapäällikkö (kasatyöt sekä kalustoasiat):

Ari Halonen

GSM 040-168 8500
ari.halonen@heapson.fi

Työnjohtaja (kasatyöt, primääriliuotus):

Teemu Niva

GSM 040-168 2640
teemu.niva@heapson.fi

Työmaapäällikkö
(pohjarakenteet, tavaranvastaanotto sekä varastointi):

Jaakko Heikkinen

GSM 040 168 0162
jaakko.heikkinen@heapson.fi

Työnjohtaja (kasatyöt, sekundääriliuotus):

Joni Väisänen

GSM 040-168 2644
joni.vaisanen@heapson.fi

Työnjohtaja (kalustohallinta, sekä painehuuhtelut):

Kari Sorsa

GSM 040-168 6920
kari.sorsa@heapson.fi


Osoitteet:

Posti:

Heapson Oy
Ratatie 10
88600 Sotkamo

 

Terrafamen kaivos:

Heapson Oy
Talvivaarantie 66
88120 Tuhkakylä


Laskutus:                  

Paperilaskut:

Heapson Oy
Sarjanumero 27815489
PL 872
00019 SSC

Tiedote  Tästä >>

 

Verkkolaskut:

Verkkolaskutunnus: TE003725616709
OVT-tunnus               003725616709
Verkkolaskutusoperaattori Tieto Oyj
Välittäjätunnus:         003701011385
(Välittäjätunnuksen eteen tarvittaessa TE-kijaimet)